fbpx
Купи!

2B x Circle Hoodie AU19M2

1,890.00ден

Состав: 95% памук, 5% еластан (Водоотпорен шушкавец на капуљача и раменици – 100% полиестер)

Дополнителни карактеристики

Големини

12, 14, XS, S, M, L, XL, 2XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.