fbpx
Купи!

Circle Diamond Skull SP19M5

1,890.00ден

Висококвалитетен памучен дуксер

Состав: 80% памук, 20% полиестер

Дополнителни карактеристики

Големини

12, 14, XS, S, M, L, XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.