fbpx
Купи!

Circle Sportswear Essential Women’s Oversized Cropped T-Shirt

1,390.00ден

Состав: 100% Памук

Висококвалитетни маици од органски памук

Дополнителни карактеристики

Варијанта

Beach Club (Кремова), Perfect Wave (Розева), Flower (Темно Сива), Waves (Виолетова), Cherry Blossom Tree (Црна)

Големина

XS, S, M, L, XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Женска колекција

Машка колекција

Mini Cart 0

Your cart is empty.