fbpx
Купи!

Circle Stripes Hoodie

1,990.00ден

Висококвалитетен памучен дуксер
Состав: 95% памук, 5% еластан

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL, 2XL

Боја

Црвена, Тиркизна, Розева, Црна, Бела

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.