fbpx
Купи!

Circle® Women Hoodie High Collar

1,590.00ден

Женски дуксер со капуљача и висока јака со патент
Состав: 68% памук, 32% полиестер

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Arrowwood Yellow(жолта), Thyme Green(зелена), Melange Gray(светло сива), Off White(бела), Black(црна)

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.