fbpx
Купи!

Circle® Women Pullover Hoodie

990.00ден

Висококвалитетен памучен материјал
Внатрешна страна: 100% памук (Comfort)
Надворешна страна: 68% памук, 32% полиестер (Durability)

SKU: Не е достапно Категории: , , Ознаки: ,

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Жолта(окер), Зелена(маслинеста)

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.