fbpx

Circle® Women Side Zippers Hoodie Sea Blue/Red

1,590.00ден

Висококвалитетен памучен дуксер
Состав: 95% памук, 5% еластан

Странични патенти од двете страни
Circle® гумирано лого

Дополнителни карактеристики

Големини

XS, S, M, L, XL

Боја

Светло плава, Маслинесто зелена

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.