fbpx

Circle Women Sportswear Club Hoodie

2,490.00ден

Артикал: Дуксер
Состав: 90% Памук, 10% Полиестер
330 GSM

1. Неверојатен Комфорт:

Изработени од три-кончан материјал, овие дуксери обезбедуваат уникатна комбинација на мекота и издржливост. Осигурани сте со максимална удобност при секое носење. Неговото лице е меко и мазно, а од внатре е дијагонална ткаенина од памучно предиво.

2. Идеални се за активности каде што комфоротот и дишливоста се од суштинско значење.

3. Практични и Лесни за Одржување:

три-кончаната структура ги прави дуксерите издржливи и лесни за одржување. Отпорни на губење на боја и форма, овие дуксери се создадени за долготрајна употреба.

Креирани со внимание кон детали и врвен квалитет!

Дополнителни карактеристики

Боја

Waxed Wood, Blue Orgeux, Waxed Wood(Blue Orgeux Sleeves)

Големина

XS, S, M, L, XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Женска колекција

Машка колекција

Mini Cart 0

Your cart is empty.