fbpx
Купи!

Circle® Women Tunic Hoodie

990.00ден

Висококвалитетен памучен материјал
Внатрешна страна: 100% памук (Comfort)
Надворешна страна: 68% памук, 32% полиестер (Durability)

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Arrowwood Yellow(жолта), Thyme Green(зелена), Melange Gray(светло сива), Off White(бела), Black(црна)

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Женска колекција

Машка колекција

Mini Cart 0

Your cart is empty.