fbpx
Купи!

Circle Jacket Navy Green Softshell SP20M1

2,990.00ден

Пролетно палто

  • Изработена од водоотпорен SOFTSHELL (Waterproof)
  • POLAR внатрешност кој ја задржува топлината внатре во јакната (Windproof)
Исчисти
SKU: Не е достапно Категории: ,

Дополнителни карактеристики

Големини

12, 14, XS, S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.