fbpx
Купи!

Circle 2B Sleeveless Hoodie

1,490.00ден1,590.00ден

2B Sleeveless Hoodie

Состав: 95% памук, 5% еластин

Дополнителни карактеристики

Големини

XS, S, M, L, XL, 2XL

Боја

ЦРНА, ЦРВЕНА

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.