fbpx
Купи!

Circle® M1 Double Collar

1,890.00ден

Висококвалитетен дебел и топол памучен дуксер со уникатен дизајн

Состав: 68% памук, 32% полиестер

Дополнителни карактеристики

Големини

XS, S, M, L, XL, 2XL

Боја

Маслинеста, Окер, Сива, Црна

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.