fbpx
Купи!

Circle X 2B GORILLA WHITE EDITION

3,690.00ден

SPECIAL EDITION CIRCLE X 2B GORILLA WHITE EDITION

Зимска дебела јакна

  • Изработена од водоотпорен SOFTSHELL
  • POLAR слој кој ја задржува топлината внатре во јакната
  • Рефлектирачки принт
  • Дебело полнење
  • 2 надворешни џебови
  • 1 внатрешен џеб

Дополнителни карактеристики

Големини

12, 14, XS, S, M, L, XL, 2XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.