fbpx
Купи!

Circle Bomber Jacket Softshell

2,990.00ден

Зимска дебела јакна

Дизајнирана по традиционалната бомберка носена во Американската авијација, редизајнирана и изработена од 14 парчиња за уште подобар и помодерен изглед

  • Изработена од водоотпорен SOFTSHELL (Waterproof)
  • POLAR слој кој ја задржува топлината внатре во јакната (Windproof)
  • Дебело полнење (Extra Warm)
  • 2 надворешни џебови
  • 1 внатрешен џеб

Дополнителни карактеристики

Големини

S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Боја

Црна, Маслинеста

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.