fbpx
Купи!

Circle Tracksuit LXP Black

5,490.00ден

Circle Tracksuit Lifestyle X Performance Black

Изработени од висококвалитетен памучен материјал и водоотпорен шушкавец (преден дел на дуксер, капуљача, страничен ден на ногавица)

Дуксер:
1 Кенгур џеб со лепенки
2 странични џебови со патенти

Долен дел:
2 странични џебови со патенти
рефлектирачко лого на ногавица Circle

Дополнителни карактеристики

Големини

S, M, L, XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.