fbpx
Купи!

Circle Jacket WI20LXP1 Navy Green

3,290.00ден

Circle® Lifestyle X Performance 1 Softshell Jacket Navy Green

Изработена од висококвалитетен водоотпорен Softshell кој спречува навлегување на вода и ветар, го ослободува вишокот на влажност и да дава дишливост и удобност додека ја задржува топлината (без дебело полнење).

Погодна за зимa, пролет и есен (3-Seasons)

3 слоен Softshell
?Windproof
?Waterproof
Polar внатрешност кој ја задржува топлината

Дополнителни карактеристики

Големини

XS, S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Женска колекција

Машка колекција

Mini Cart 0

Your cart is empty.