fbpx
Купи!

Circle Style Set Sweatshirt & Leggings

3,990.00ден

Артикал: Сет
Колекција: Пролет

Изработени од најквалитетен памук

Состав: 95% памук, 5% еластан

Памучен материјал што дише, удобни за секојдневни активности

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Бела, Црна, Црвена, Розева, Зелена, Светло Сина

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.