fbpx

Circle® Women Short Rompers

1,590.00ден

Изработени од висококвалитетен памучен материјал

Состав: 95% памук, 5% еластан

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Сива, Тиркизна, Розева, Маслинесто зелена, Црвена, Црна

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.