fbpx
Купи!

Circle® Tracksuit LXP Kangaroo Exclusive All Green

5,490.00ден

Дуксер:

Водоотпорен шушкавец на капуљача и предник

1 кенгур џеб со лепенки

2 странични џеба со патенти

Долен дел:

2 странични џеба со патенти

рефлектирачко лого Circle® на ногавица

Состав: 68% Памук, 32% Полиестер

Шушкавец (капа, предник): 100% Полиестер

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.