fbpx

Circle Black Pants

1,990.00ден

Шушкавец пантолони

2 џеба со патенти

Ластик на ногавици

 

Состав: 100% Полиестер (водоотпорен)

Дополнителни карактеристики

Големина

S, M, L, XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.