fbpx

Circle Heart Sportswear Women’s T-Shirt White

1,190.00ден

Висококвалитетен памучен материјал
Состав: 95% Памук, 5% Еластан
Изработено во Р. Македонија

Дополнителни карактеристики

Боја на лого

Лијаково-црвена, Зелено-сина, Црвена, Кремова

Големина

S, M, L, XL, 2XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.