fbpx
Купи!

Circle Men Essentials Sweatshirt

1,590.00ден

Висококвалитетен памучен дуксер

Исчисти
SKU: Не е достапно Категории: , Ознаки: , ,

Состав: 68% Памук, 32% Полиестер (Внатрешност 100% памук за бескомпромисна удобност и комфорт и мешавина од памук и полиестер на површината кои се меки на допир, но воедно издржливи и трајни).

Дополнителни карактеристики

Боја

Црвена, Сива, Темно Сива, Бордо, Црна, Бела, Зелена, Плава

Големина

S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.