fbpx
Купи!

Circle Men Essentials Tracksuit Zip Up

3,990.00ден

Тренерки од висококвалитетен памучен материјал

SKU: Не е достапно Категории: , Ознаки: , , , ,

Состав: 68% Памук, 32% Полиестер (Внатрешност 100% памук за бескомпромисна удобност и комфорт. Мешавина од памук и полиестер на површината кои се меки на допир, но воедно издржливи и трајни).

Дополнителни карактеристики

Боја

Светло Сива, Бела, Темно Сива, Бордо, Црна, Црвена

Големина

S, M, L, XL, 2XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.