fbpx
Купи!

Circle Spring Jacket Black

2,490.00ден

Водоотпорен пролетен шушкавец со памучна внатрешност за бескомпромисна удобност

 

Состав(надворешност): 100% Полиестер (водоотпорен)

Состав(внатрешност): 100% Памук

Капуљача со козирка

2 џеба со патенти

Произведено во Македонија

Дополнителни карактеристики

Големина

S, M, L, XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.