fbpx

Circle Women Essentials Tracksuit Zip Up

3,980.00ден

Тренерки од висококвалитетен памучен материјал

Исчисти
SKU: Не е достапно Категории: , Ознаки: , , ,

Состав: 68% Памук, 32% Полиестер (Внатрешност 100% памук за бескомпромисна удобност и комфорт и мешавина од памук и полиестер на површината кои се меки на допир, но воедно издржливи и трајни).

2 џеба на горна тренерка

2 џеба на долни тренерки

Дополнителни карактеристики

Боја

Темно Сива, Бела, Светло Сива, Бордо, Црна

Големина

XS, S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

Сите материјали на нашите производи се со висок квалитет

24*7 ПОДДРШКА

Контактирајте не во било кое време

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.