fbpx

Circle Women Essentials Tracksuit Zip Up

3,980.00ден

Тренерки од висококвалитетен памучен материјал

Состав: 68% Памук, 32% Полиестер (Внатрешност 100% памук за бескомпромисна удобност и комфорт и мешавина од памук и полиестер на површината кои се меки на допир, но воедно издржливи и трајни).

2 џеба на горна тренерка

2 џеба на долни тренерки

Дополнителни карактеристики

Боја

Темно Сива, Бела, Светло Сива, Бордо, Црна

Големина

XS, S, M, L, XL, 2XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.