fbpx
Купи!

Circle® x 2B Tracksuit LXP Kangaroo Purple/Black

5,490.00ден

Дуксер:

Водоотпорен шушкавец на капуљача и предник

1 кенгур џеб со лепенки

2 странични џеба со патенти

Долен дел:

2 странични џеба со патенти

рефлектирачко лого Circle® на ногавица

Дополнителни карактеристики

Големина

12, 14, XS, S, M, L, XL, 2XL

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Женска колекција

Машка колекција

Mini Cart 0

Your cart is empty.