fbpx
Купи!

Circle Style Women Tracksuit White/Black/Red/Baby Pink/Sea Blue/Benetton Green

3,490.00ден

Изработени од висококвалитетен памучен материјал

Состав: 95% памук, 5% еластан

Памучен материјал што дише, удобни за секојдневни активности

SKU: Не е достапно Категории: , Ознаки: , , ,

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Бела, Црна, Црвена, Розева, Зелена, Светло Сина

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.