fbpx

Circle Style Hoodie SP20M1

1,850.00ден

Висококвалитетен памучен дуксер

Внатрешноста е 100% памук за безкомпромисен комфорт и удобност при носењето, надворешниот дел е комбинација од памук и полиестер кој му дава поголема издржливост на материјалот

 

Состав: 68% Памук, 32% Полиестер

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Боја

Сива, Црвена

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.