fbpx
Купи!

Circle® Tracksuit LXP Zip Up Black

4,490.00ден

Изработени од висококвалитетен памучен материјал за тренерки

Водоотпорен шушкавец на капа и преден дел на дуксер

2 џеба на горен дел

2 џеба со патенти на долен дел

Состав: 68% памук, 32% полиестер

Дополнителни карактеристики

Големина

XS, S, M, L, XL

Женска колекција

Машка колекција

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ

24*7 ПОДДРШКА

R

ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

Доколку имате проблем со големината вршиме замена

Mini Cart 0

Your cart is empty.